Kërko Kudo

Kërko Kudo

Kërko Kudo

Çfarë po kërkoni?

Biznese të Përzgjedhura

më shumë biznese
Bashkia Kelcyre
in Bashki

Këlcyra kufizohet në veri me bashkinë Poliçan, në lindje me Bashkinë Skrapar, në jug me bashkinë Përmet dhe Libohovë dhe në perëndim me Bashkinë Tepelenë dhe Memaliaj. Kryeqendra e Bashkisë është qyteti i Këlcyrës

Maksi SH.P.K

Firma ‘MAXI’ e formuar prej 15 vjetësh e ushtron aktivitetin e saj prodhues, përpunues dhe komercial mbi truallin dhe godinat në pronësi 100% pronë e saj, duke qënë prezente në tregun specifik që prej vitit 1993.

Mobile Lux

Në Mobile Lux kemi bashkuar përvojën në industrinë e komunikacionit, shitjes me shumice dhe pakice, stilin dhe pasionin, për të sjellë pranë jush koleksionin më të madh të markave smartphone në Shqipëri

Yamato Tirana

Yamato është restoranti i parë në Shqipëri i specializuar në ushqimin japonez me ushqime te gatuara nga shef Roni- i vetmi Shef autokton i kuzhines Japoneze ne Tirane!

Browse by category

more categories

Featured Classifieds

more classifieds
Shitet Makine Mercedes-Benz C 250 TD Viti 1998, 2.500 Euro Tirane
Shitet Makine Mercedes-Benz C 250 TD Viti 1998, 2.500 Euro Tirane

Makina eshte ne gjendje shume te mire per arsye se nuk eshte perdorur pothuajse fare ne Shqiperi sepse ka qene makine e...

€ 2,500.00
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 102 m² 930 €/m² (Materniteti i Ri)
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 102 m² 930 €/m² (Materniteti i Ri)

Vijojne shitjet te Materniteti i Ri. Pallati eshte i pozicionuar shume prane unazes, por i shmanget zhurmave dhe pluhur...

Shitet Makine Golf 6, viti 2011, automat, 2.0 TDI, 8500 Euro
Shitet Makine Golf 6, viti 2011, automat, 2.0 TDI, 8500 Euro

Shitet Golf 6, viti 2011, kambio automatike+ndërrim marshi në timon.

€ 8,500.00
Nissan Micra Manual Benzin 2007
Nissan Micra Manual Benzin 2007
in Nissan

Shes ose bej ndrrim nissan micra c+c makina eshte ne gjendje te shkelqyer te gjitha sherbimet e bera kilometra origjina...

€ 3,200.30

Recent Articles

more articles
May 21, 2020
5 Vjet Host Falas
5 Vjet Host Falas

Kudo.al SHPK Ofron Host falas per te gjithe, ata qe kane deshire te zhvillojne projektet e tyre,

April 26, 2020
Rama publikon listën e re, ja kush janë bizneset që do lejohen të hapen prej datës 27 prill
Rama publikon listën e re, ja kush janë bizneset që do lejohen të hapen prej datës 27 prill
in Ekonomi

Kryeministri Edi Rama ka publikuar listën e bizneseve që do të rihapin aktivitetin tyre nga e hëna e javës që vjen, 27 prill, pasi kanë qëndruar mbyllur prej javësh, si pasojë e koronavirusit.

By Eni
April 26, 2020
I shkëmbejmë shpesh gjatë ditës, a përhapet COVID-19 përmes monedhave e kartëmonedhave?
I shkëmbejmë shpesh gjatë ditës, a përhapet COVID-19 përmes monedhave e kartëmonedhave?
in Bota

A mund të përhapet COVID-19 nëpërmjet monedhave dhe kartëmonedhave është një pyetje që shumë persona e bëjnë shpesh pasi janë dy elementë me të cilët ndërveprojmë me të tjerët gjatë gjithë kohës në përditshmërinë tonë.

By Eni