Kërko Kudo

Kërko Kudo

Kërko Kudo

Çfarë po kërkoni?

Biznese të Përzgjedhura

më shumë biznese
Capital Tirana Hotel

Qëndroni me ne në qendër të qytetit të Tiranës, në kategorinë e re 3 yje të kategorisë superiore Hotel Capital Tirana!

Shtëpia Botuese “AGStudio”

Shtëpia Botuese “AGStudio” më e reja në botimet shqiptare sjell te ju frymën bashkëkohore në këtë fushë, duke ju ofruar profesionalizëm, cilësi, korrektësi.

Bashkia Poliçan
in Bashki

Poliçani kufizohet në veri dhe në perëndim me bashkinë Berat, në lindje me bashkinë Skrapar, ndërsa në jug dhe jug-lindje me bashkinë Memaliaj. Kryeqendra e Bashkisë është qyteti i Poliçanit.

Restorant Oktapodi

Oktapodi eshte nje restorant prodhimesh deti. Oktapodi është një restorant prodhimesh deti. Inaguruar në 1 Qershor të vitit 1994, shumë shpejt u shndërrua në një pikë të njohur takimi.

Browse by category

more categories

Featured Classifieds

more classifieds
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 102 m² 930 €/m² (Materniteti i Ri)
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 102 m² 930 €/m² (Materniteti i Ri)

Vijojne shitjet te Materniteti i Ri. Pallati eshte i pozicionuar shume prane unazes, por i shmanget zhurmave dhe pluhur...

Nissan Micra Manual Benzin 2007
Nissan Micra Manual Benzin 2007
in Nissan

Shes ose bej ndrrim nissan micra c+c makina eshte ne gjendje te shkelqyer te gjitha sherbimet e bera kilometra origjina...

€ 3,200.30
Shitet Makine Mercedes-Benz C 250 TD Viti 1998, 2.500 Euro Tirane
Shitet Makine Mercedes-Benz C 250 TD Viti 1998, 2.500 Euro Tirane

Makina eshte ne gjendje shume te mire per arsye se nuk eshte perdorur pothuajse fare ne Shqiperi sepse ka qene makine e...

€ 2,500.00
Shitet Makine Golf 6, viti 2011, automat, 2.0 TDI, 8500 Euro
Shitet Makine Golf 6, viti 2011, automat, 2.0 TDI, 8500 Euro

Shitet Golf 6, viti 2011, kambio automatike+ndërrim marshi në timon.

€ 8,500.00

Recent Articles

more articles
May 21, 2020
5 Vjet Host Falas
5 Vjet Host Falas

Kudo.al SHPK Ofron Host falas per te gjithe, ata qe kane deshire te zhvillojne projektet e tyre,

April 26, 2020
I shkëmbejmë shpesh gjatë ditës, a përhapet COVID-19 përmes monedhave e kartëmonedhave?
I shkëmbejmë shpesh gjatë ditës, a përhapet COVID-19 përmes monedhave e kartëmonedhave?
in Bota

A mund të përhapet COVID-19 nëpërmjet monedhave dhe kartëmonedhave është një pyetje që shumë persona e bëjnë shpesh pasi janë dy elementë me të cilët ndërveprojmë me të tjerët gjatë gjithë kohës në përditshmërinë tonë.

By Eni
April 26, 2020
SI TA MËSOSH FËMIJËN TË HAJË VETË! KËSHILLA DHE SUGJERIME
SI TA MËSOSH FËMIJËN TË HAJË VETË! KËSHILLA DHE SUGJERIME

Jeni mërzitur me puretë? Nuk jeni e vetmja që është mërzitur me lugën se dhe bebi gjithashtu. Erdhi koha për të prezantuar një mjet të ri kuzhine: gishat e bebit. Le të fillojë ushyqrja vetë!

By Eni