Articles

5 Vjet Host Falas

Kudo.al SHPK Ofron Host falas per te gjithe, ata qe kane deshire te zhvillojne projektet e tyre,

May 21, 2020
5 Vjet Host Falas
in Sport
Ferrari kërcënon me tërheqje nga Formula 1

Pavarësisht situatës shumë të vështirë që është krijuar nga pandemia e virusit COVID-19 në sportin më të shpejtë të automobilizmit vazhdojnë polemikat në lidhje me rregullat e rej...

Eni
By Eni
April 25, 2020
Ferrari kërcënon me tërheqje nga Formula 1
in Sport
Mike Tyson përgjigjet: A do të fitoja kundër Muhammad Ali?

Ikona e boksit, Mike Tyson, e ka përjashtuar mundësinë që ai, në kulmin e karrierës së tij, do të mundë ta kishte mposhtur legjendën e boksit, Muhammad Alin, në një mec, pasi që e...

Eni
By Eni
April 25, 2020
Mike Tyson përgjigjet: A do të fitoja kundër Muhammad Ali?
in Sport
Ronaldo vs Messi, kush ka më shumë het-trike dhe penallti?

Ronaldo dhe Messi kanë dominuar në botën e futbollit për më shumë se 10 vite. Ata kanë fituar 11 herë së bashku Topin e Artë në 12 vitet e fundit – CR7 pesë herë dhe Leo rekord h...

April 26, 2020
Ronaldo vs Messi, kush ka më shumë het-trike dhe penallti?