Listings in Bar-Kafe

Showing 12 of 32 results
Rruga Dervish Shaba, Tiranë 1045, Albania, Rruga e Elbasanit , km 5 , prane TEG, Tiranë, Shqipëria
Restorant tradicional Shqipetare qe nga viti 1997. Muzike LIVE cdo te premte , te shtune dhe te diele . Sallë dasmash , taracë dhe verandë
A është juaj ky Shërbim?
Lundër-Tiranë, Tiranë, Shqipëria
Restoranti është në një harmoni të përsosur, ku mund të gjeni dhe ushqim të mirë dhe rekreativ. Ambiente panoramike me një ngjyrë të plotë, ku mbizotëron ndjeshmëria e gjelbër. Mjedisi mund t’ju ​​bëjë të ndiheni të freskët në sezonin e verës.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Asdreni, Tiranë, Shqipëria
NONA komplot me gjona është një koncept vetë-shërbimi në kategorinë ushqimore që ndodhet gjithashtu në qendrat më të mëdha tregtare në Shqipëri, Tirana East Gate dhe Toptani.
A është juaj ky Shërbim?
Autostrada e re Tiranë - Elbasan, km 6 Tiranë, Tiranë, Shqipëria
I rrethuar nga gjelberimi i zones dhe me nje ambient unik vetem PalmaNova Resort ofron nje game te gjere sherbimesh per klientet e saj te cilet mund te shijojne gatimet tradicionale dhe mesdhetare ne Restorantin e Resortit.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga nacionale Tirane-Elbasan , Berzhit Tirane Km.15, Tiranë, Shqipëria
Restorant Reka Ju ofron mundesine me te mire per te kaluar nje dite clodhese dhe argetuese mes ajrit te paster, kuzhines tradicionale e asaj kontemporane.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Abdi Toptani, 1001, Tiranë, Shqipëria
ndodhur në zemër të Tiranës, Panevino është një destinacion ndërkombëtar i specializuar në kuzhinën e shkëlqyer tradicionale italiane. Me një menu speciale të krijuar nga krye-kuzhinieri ynë italian, tek Panevino gjeni pikërisht shijen më të veçantë
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Gjeneral Nikols Tirana, Albania, Tiranë, Shqipëria
Sheqer Pikant është ëndërr e bërë realitet e dy miqve, profesionistë në fushën e restoracionit. Restoranti i hapi dyert më 2.2.2016, në një ambient ekzistues në kodrat e parkut të liqenit, pasi kaloi një periudhë intensive restaurimi rrënjësor.
A është juaj ky Shërbim?
Rr. Abdyl Frashëri, kryqëzimi i Librit Universitar, Rr. Papa Gjon Pali II, ish Vila Logoreci (pas Piramidës), Tiranë, Shqipëria
Artigiano hapi dyert në shkurt 2013, në një nga zonat më të njohura në Tiranë, tek Libri Universitar, në hyrje të Bllokut. Shumë shpejt u bë një nga vendet më IN në Tiranë, i vizituar kryesisht nga të rinj dhe nga ata që kërkonin një pastë.
A është juaj ky Shërbim?
Rr. Ismail Qemali, p. 13/2 Tiranë, Shqipëri, Rr. Perlat Rexhepi, Pallati “Unicom”, Tiranë, Shqip, Tiranë, Shqipëria
ERA është dhe do të mbetet për shumë kohë lider në fushën e shërbimit të ushqimit. E para në stilin unik të restoranteve, e vetmja në cilësinë e lartë të shërbimit catering dhe e pakonkurueshme në shërbimin delivery.
A është juaj ky Shërbim?
Preze,Albania, Tiranë, Shqipëria
Kantina ENOL, ne afersi te Kalase se Prezes, ju fton te kaloni disa momente te kendeshme, duke shijuar ushqimin e mrekullueshem ne ambientet e bukura.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga nacionale Tirane-Elbasane km 13 , Bërzhitë, Tiranë, Shqipëria
Nje restorant unik ne llojin dhe tipologjine e tij. Nje ambjent relaksues me natyren e qete dhe ushtrimin e sportit te gjuetise
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Gjin Bue Shpata 10, Tiranë, Shqipëria
The Bell Sushi Bar . Shije e vertete Aziatike. Produktet orgjinale dhe shija e vecante na bejne te frekuentuar ne cdo stine te vitit.
A është juaj ky Shërbim?
1 2 3