Listings in Hotele

Showing 12 of 65 results
Rr. Gjin Bue Shpata prane shkolles Emin Duraku Tirana AL, 1010, Shqipëria
Vila Tako Hotel është një hotel butik i vendosur në zonën e Bllok, Tirane. Ky hotel është hapur në Prill 2017 dhe ofron kushtet më të mira për një qëndrim të këndshëm në ambientet e tij.
A është juaj ky Shërbim?
Rr. Ismail Qemali, Tirane, Albania, Tiranë, Shqipëria
Ne në Grand Spa Hotel vlerësojmë klientët duke u përkushtuar dhe duke ofruar komfort dhe shërbim të shkëlqyer.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Jul Variboba Nr. 6,Tirana, Albania, Tiranë, Shqipëria
GREEN HOUSE është vendosur në Tiranë, vetëm një 15-minuta në këmbë nga qendra dhe Sheshi Skënderbej.
A është juaj ky Shërbim?
Rr. Don Bosco,Tiranë, Tiranë, Shqipëria
Bujtina e Gjelit është ndërtuar në vitin 1994, e është investuar nga një familje me njohje të forta të artit, traditës, kulturës dhe vlerave shqiptare.
A është juaj ky Shërbim?
Kryqëzimi. Rr. George W. Bush Road dhe Blvd. Zhan d'Ark 1001 Tiranë Shqipëri, Tiranë, Shqipëria
E vendosur në Tiranë, 600 metra larg Sheshit Skënderbej, Hoteli MonarC është një hotel i vogël butik i vendosur në kryqëzimin “Rruga George W. Bush dhe Blvd. Zhan D'Ark. "
A është juaj ky Shërbim?
34, Tirana, Tiranë, Shqipëria
068 203 8788 (Mob)
Lugano Hotel është një strehim me 3 yje i cili përfshin 8 dhoma me ajër të kondicionuar pak jashtë Shtëpisë së Gjetheve.
A është juaj ky Shërbim?
Jeronim de Rada 75, Tirana, 1001, Tiranë, Shqipëria
Hotel Parlamenti i ndërtuar në vitin 1999, hoteli me tre yje ndodhet në qendër të Tiranës, prapa parlamentit të Shqipërisë, vetëm disa metra distancë duke ecur nga zemra e Tiranës. Hoteli ynë përmban dhomë të vetme, dhoma dyshe dhe dhoma treshe.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Abdulla Keta Tirana 1000 Albania, Tiranë, Shqipëria
Vendosni 200 metra nga Sheshi Skënderbej, Hotel Stela Center në Tiranë ka një kopsht dhe sallë pritjeje të përbashkët. Ky hotel me 4 yje ka dhoma me ajër të kondicionuar me një banjo private. Akomodimi ofron një tavolinë para 24 orësh dhe WiFi falas.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Tiranë, Shqipëria
069 202 5122 (Mob)
Padam Boutique Hotel dhe Restorant, i pozicionuar ne nje vile klasike ne zemer te Tiranes, eshte nje pike referimi unike per Kryeqytetin Shqiptar.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga 3 Vëllezërit Kondi 10, Tirana, Tiranë, Shqipëria
I ndodhur në Tiranë, 2.1 km larg Sheshit Skënderbej, MARION HOTEL përmban strehim me një bar, parkim falas privat, një kopsht dhe një tarracë.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Adem Jashari, Gd.5 Tirana AL, Tiranë 1005, Shqipëria
Hotel Palma, i vendosur pranë Sheshit Nënë Tereza, është 15 km nga aeroporti Rinas Nënë Tereza. Vendi përfshin 12 dhoma jo duhanpirëse.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Ded Gjo Luli 1001, Tiranë, Tiranë, Shqipëria
069 967 6090 (Mob)
Duke ofruar WiFi falas, Prime Hotel ofron strehim në Tiranë, 262 metra larg Sheshit Skënderbej. Pika interesante të interesit aty pranë përfshijnë Galerinë Kombëtare të Arteve dhe Teatrin Kombëtar të Operas dhe Baletit.
A është juaj ky Shërbim?
1 2 3 4 5