Listings in INFORMATIKA & TELEKOMUNIKACIONI

Showing 12 of 18 results
Rr. Faik Konica, mbrapa Stadiumit Qemal Stafa, Nd3 H7, Tiranë, Tiranë, Shqipëria
IT Gjergji Kompjuter është rrjeti më i madh i dedikuar IT në Shqipëri, lehtësisht i aksesueshëm në disa qytete të Shqipërisë.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga e Kavajës përballë Policisë Bashkiake, Libri Universitar, 100m drejt Sheshit Wilson, në kryqëzim, Tiranë, Shqipëria
Celular.al është një kompani e specializuar në shitjen e smartfonëve (celularë) të përdorur dhe të rinj me garancinë dhe çmimin më të mirë për klientët.
A është juaj ky Shërbim?
Rr. “e Qelqit”, Kombinat, Tiranë, Shqipëri, Tiranë, Shqipëria
Tring është një kompani shqiptare aktive në fushën e medias, të transmetimit televiziv, dhe telekomunikacion. Transmetimin e programacionit nëpërmjet shërbimit Tokësor, Satelitor, Kabllor dhe IPTV Shërbimet e Internetit, Telefonisë dhe Televizionit
A është juaj ky Shërbim?
Rruga e Kavajes, nga 21 Dhjetori në drejtim të Kombinatit, Tiranë, Shqipëria
Buy Smart Store prej vitit 2010 sjell në tregun Shqiptar një gamë të gjerë pajisjesh elektronike të linjes smart, kryesisht: Smartphone, Tablet, Smartwatch, Laptop, etj. Cilësia e produkteve tona dhe korrektësia në shërbim bëjnë që Buy Smart Store t
A është juaj ky Shërbim?
Rruga: Ismail Qemali, Tiranë, Shqipëria
Themeluar ne vitin 1998 Abissnet eshte nje nga operatoret alternative me te medhenje ne tregun shqiptare te telekomunikacionit. Me nje shtrirje te gjere ne Tirane dhe presence ne qytetet e Durresit, Kavajes, Golemit, Lushnjes, Elbasanit, Fier,etj.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Papa Gjon Pali II, ABA Business Center, Tirane, Tiranë, Shqipëria
DIGICOM është njё nga kompanitё mё inovatore tё komunikimit në Shqipëri. Kemi investuar për një rrjet të qëndrueshëm duke përdorur teknologjinё e rrjetit me fibra optike dhe IP.
A është juaj ky Shërbim?
”Kodra e Diellit”, Selitë, Tiranë, Tiranë, Shqipëria
Me shpejtesine e drites transmetohen informacionet ne Fibren Optike, dhe vetem me Fiber Optike Selcom ju mundeson sherbimin Internet, Telefoni Fikse dhe Televizion.
A është juaj ky Shërbim?
tirana, Tiranë, Shqipëria
Smart Tronic eshte nje kompani qe u themelua ne Shtator te vitit 2015.Fillimisht kompania u fokusua ne shitjet online.Pas nje suksesi te arritur me nje cilesi shume te larte te produkteve tonaarritem te fitonim besimin e klienteve tane.
A është juaj ky Shërbim?
1 2