Listings in MJEKËSIA & ESTETIKA

Showing 12 of 13 results
Helens Bio Clinic Rruga Haxhi Hysen Dalliu 1000, Tirana Tirana, Albania, Tiranë, Shqipëria
� Produkte 100% bimore � Produkte 100% handmade � Për shëndetin dhe bukurinë tuaj! � Na kontaktoni për çdo pyetje apo problem tuajin!
A është juaj ky Shërbim?
Rrg, ''Ibrahim Rugova", Kompleksi "Green Park", Pallati 2, Kati 2. Ish Bllok, mbi Ciocolatiitaliani., Tiranë, Shqipëria
Qender dobesimi dhe trajtime eskluzive te fytyres. Eliminoni deri ne 8 kg me 10 seanca trajtimi. Aparatura mjeksore/estetike
A është juaj ky Shërbim?
Rruga e Dibrës, Nr. 372, Tiranë, Tiranë, Shqipëria
Qendra Spitalore Universitare “Nënë Tereza” në Tiranë është institucioni shëndetësor më i madh në Shqipëri dhe si institucion shëndetësor akademik është i vetmi i këtij lloji, duke u klasifikuar si e vetmja qendër shëndetësore terciare shqiptare.
A është juaj ky Shërbim?
Adresa: Rruga "Sami Frasheri", Qendra Tregetare Metropol (Poshte Swarovskit), Tiranë, Shqipëria
VELUR SPA & RELAX u krijua ne prill 2007 me qellimin e sjelljes ne Shqiperi te menyres orientale te pastrimit te trupit dhe qetesimit te shpirtit. Sikurse dhe orienti beson, relaksimi nis nga detoksifikimi i trupit nen nje temperature 35-40 grade
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Petro Nini Luarasi, Tiranë, Tiranë, Shqipëria
Poliklinika Dermolife kryen aktivitetin e saj ne fushen e kirurgjise estetike,rikonstruktive dhe mjekesise dermoestetike
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Dritan Hoxha, Tiranë, Shqipëria
Të nderuar miq, për herë të parë në Shqipëri prezantojmë një ekip kirurgjikal estetik italian, i cili kryen aktivitetin e tij në fushën e kirurgjisë estetike, plastike - rikostruktive si dhe mjekësisë estetike.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Ismail Qemali Nr. 20, Kati 2 Ish Blloku, përballë Vilës Enver Hoxha Tirana, 1019, Albania, Tiranë, Shqipëria
Klinika estetike Gen-O-Time është e përkushtuar të ofrojë trajtime estetike mjekësore që janë sa profesionale aq edhe efektive dhe të sigurta. Shëndeti juaj i lëkurës duhet të vijë i pari. Lëkura e bukur është e ndërtuar në lëkurë të shëndetshme.
A është juaj ky Shërbim?
RRUGA: NIKOLLA JORGA, MBRAPA ISH EKSPOZITËS TIRANË, Tiranë, Shqipëria
Pastrim i thelle i fytyres Trajtime antirrudhe Trajtime me kolagjen ..vitamina Trajtime peling i thelle me acide Trajtime kundra njollave (zbardhuese ) Dermapen Masazh fytyre Masazh trupi relaksues
A është juaj ky Shërbim?
“Myslym shyri”, Mbrapa “Big Market”, K-2 Tirane - ALBANIA, Tiranë, Shqipëria
Arzu estetik per shume vite ne industrin e bukurise me pervojen e fituar dhe stafi te eksperteve ka filluar te sherbeje ne tirane qe nga viti 2002. Cmimet e arsyeshme te bukurise, dobesim , depilim me lazer sherbimet vetem per kliente femra.
A është juaj ky Shërbim?
1 2