Listings in Motele

Showing 12 of 59 results
Rruga Teodor Keko,Tirane
Hotel Deluxe një hotel i rafinuar ndodhet pranë qendrës së Tiranës. Ky hotel i bukur ju ofron mundësinë për të eksploruar më mirë kënaqësitë e Tiranës, kryeqytetit të kohës së vjetër dhe moderne.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Ded Gjo Luli 1001, Tiranë, Tiranë, Shqipëria
069 967 6090 (Mob)
Duke ofruar WiFi falas, Prime Hotel ofron strehim në Tiranë, 262 metra larg Sheshit Skënderbej. Pika interesante të interesit aty pranë përfshijnë Galerinë Kombëtare të Arteve dhe Teatrin Kombëtar të Operas dhe Baletit.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga e Elbasanit, Tiranë, Albania, Tiranë, Shqipëria
Hotel and Restaurant Baron is a family business which constantly tries to meet the desires and demands of its customers.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Him Kolli 45/4 1001 Tirana Albania, Tiranë, Shqipëria
Golden City Hotel & My Spa offers the best services in the city centre. We are located a few minutes from the business area and very close to the main attractions of the city, which make us the perfect option for tourism and business travels.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Petro Nini Luarasi, Tiranë, Tiranë, Shqipëria
“Pik Loti” është një hotel i bërë nga puna dhe bashkëpunimi i madh i familjes sonë, i gatshëm për të përmbushur dëshirat dhe kërkesat e konsumatorit.
A është juaj ky Shërbim?
Kryqëzimi. Rr. George W. Bush Road dhe Blvd. Zhan d'Ark 1001 Tiranë Shqipëri, Tiranë, Shqipëria
E vendosur në Tiranë, 600 metra larg Sheshit Skënderbej, Hoteli MonarC është një hotel i vogël butik i vendosur në kryqëzimin “Rruga George W. Bush dhe Blvd. Zhan D'Ark. "
A është juaj ky Shërbim?
Blv. Bajram Curri, Nd. 236 H. 8 Tiranë 1004 Albania, Tiranë, Shqipëria
Me një depo bagazhesh, një kuti sigurie dhe një stendë lajmesh në të gjithë pronën, Hotel Town House House ofron strehim të lirë pranë Kalasë së Justinianit.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Jul Variboba, Tirana 1010, Tiranë, Shqipëria
“La Suite” Boutique Hotel ndodhet në një rrugicë të qetë në qendër të Tiranës pranë qendrës tregtare ETC ne rrugën “Jul Variboba”
A është juaj ky Shërbim?
34, Tirana, Tiranë, Shqipëria
068 203 8788 (Mob)
Lugano Hotel është një strehim me 3 yje i cili përfshin 8 dhoma me ajër të kondicionuar pak jashtë Shtëpisë së Gjetheve.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga e Elbasanit, Perballe Pallatit te Brigadave, Tiranë, Tiranë, Shqipëria
068 200 0662 (Mob)
Hotel Arberia ushtron aktivitetin e tij në tregun shqiptar që nga janari i vitit 2004. E vendosur në më panoramike të qytetit të Tiranës dhe i rrethuar nga gjelbërimi, ju ofron mundësinë të kaloni një moment të paharrueshëm.
A është juaj ky Shërbim?
Autostrada Tiranë - Durrës, km 7, Tirana 1000, Tiranë, Shqipëria
Te Stela Resort është orientuar tek zhvillimi i turizmit në vendin tonë. Fokusi ynë është kultivimi i një turizmi cilësor ne çdo aspekt të tij. Në ditët e para të 2009 ne hapëm dyert me një premtim ambicioz dhe një përgjegjësi të madhe, Te Stela Reso
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Mine Peza, Tiranë, Tiranë, Shqipëria
Hotel Kruja u ndertua ne vitin 1920 nga Ismail Kruja. Gjate regjimit komunist hoteli u mbyll dhe ndertesa u perdor nga shteti i asaj kohe.
A është juaj ky Shërbim?
1 2 3 4 5