Listings in Piceri

Showing 12 of 17 results
Rruga Ibrahim Rugova, Kati i 1-re, Tirana , Tiranë, Shqipëria
Bar Restorant Serendipity the Mexican ofron menu të pasur meksikane, shqiptare dhe ndërkombëtare. Ushqim i freskët dhe shërbim profesional.
A është juaj ky Shërbim?
Lundër-Tiranë, Tiranë, Shqipëria
Restoranti është në një harmoni të përsosur, ku mund të gjeni dhe ushqim të mirë dhe rekreativ. Ambiente panoramike me një ngjyrë të plotë, ku mbizotëron ndjeshmëria e gjelbër. Mjedisi mund t’ju ​​bëjë të ndiheni të freskët në sezonin e verës.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Dajtit "Linz" Tirana, Albania, Linzë, Dajt, Tiranë, Shqipëria
Big House Muraga eshte nje nga restorantet me te mire ne zonen e Dajtit. 12 km larg nga qendra e Tiranes ne mes te natyres ju fal nje rehati dhe komoditet per familjet tuaja.
A është juaj ky Shërbim?
Rr. Elbasanit Nd.54 H.1 Njesia Bashkiake Nr.2, 1019 Tirana, Albania, Tiranë, Shqipëria
Restorant Sofra e Ariut është një ndër restorantet më prestigjoze në qytetin e Tiranës në Shqipëri. Gatimet tradicionale shqiptare, veshjet karakteristike popullore të kamarierëve, kornizat me veshje nga krahina të ndryshme të shqipërisë i japin një
A është juaj ky Shërbim?
Qëndra Tregtare TEG, Qëndra Tregtare QTU, Tiranë, Shqipëria
Behuni pjese e një ekipi me eksperiencë i cili punon si një grup i vetëm plot energji dhe harmoni. Ne punojmë me ekipin tonë për një përsosmëri dhe ndjenje të lartë të mikëpritjes.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Dervish Shaba, Tiranë 1045, Albania, Rruga e Elbasanit , km 5 , prane TEG, Tiranë, Shqipëria
Restorant tradicional Shqipetare qe nga viti 1997. Muzike LIVE cdo te premte , te shtune dhe te diele . Sallë dasmash , taracë dhe verandë
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Myrtezim Kellici, Tiranë, Shqipëria
Ushqim i shijshëm tradicional shqiptar. Birra më e ftohtë ne tirane, e përsosur për të shoqeruar picat tuaja.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Sami Frashëri 44, Tirana, Tiranë, Shqipëria
Gjerat e mira nuk jane gjithmone te shtrenjta! Nje restorant i vecante nga dy masterchef Alfio Rrotani dhe Indrit Cela! Te presim!
A është juaj ky Shërbim?
Rruga nacionale Tirane-Elbasan km 15 Berzhite, Tiranë, Shqipëria
Restorant Sallaku hapur qe nga viti 1994. Nje nga restorantet e pare ne Tirane ju ofron qe te kaloni nje dite ndryshe nga ditet e tjera. Me nje menu tradicionale do t'ju terheq qe te beheni kliente te perjetshem.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Ibrahim Rugova, nr 52, Tirane, Albania, Tiranë, Shqipëria
Do biznes ka një fillim, dhe këtu ju flisni për tuajin. Ne filluam në fillim të vitit 1994 me një ambicie të madhe: Jetë vendi i preferuar për momente të shkëlqyera.
A është juaj ky Shërbim?
Autostrada e re Tiranë - Elbasan, km 6 Tiranë, Tiranë, Shqipëria
I rrethuar nga gjelberimi i zones dhe me nje ambient unik vetem PalmaNova Resort ofron nje game te gjere sherbimesh per klientet e saj te cilet mund te shijojne gatimet tradicionale dhe mesdhetare ne Restorantin e Resortit.
A është juaj ky Shërbim?
Rr. Kavajes Tirana, Albania, Tiranë, Shqipëria
Jemi restoranti i parë Turk në Tiranë që prej 1999. Ju mirëpresim të provoni shijen e mrekullueshme nga kuzhinier Turk.
A është juaj ky Shërbim?
1 2