Restorant Sallaku

0.0
Be the first to write a review
A është juaj ky Shërbim? Claim it here!
Rruga nacionale Tirane-Elbasan km 15 Berzhite, Tiranë, Shqipëria
Restorant Sallaku
A është juaj ky Shërbim? Claim it here!
0.0
Be the first to write a review

Restorant Sallaku

Rruga nacionale Tirane-Elbasan km 15 Berzhite, Tiranë, Shqipëria

About

Restorant Sallaku hapur qe nga viti 1994. Nje nga restorantet e pare ne Tirane ju ofron qe te kaloni nje dite ndryshe nga ditet e tjera.
Me nje menu tradicionale do t'ju terheq qe te beheni kliente te perjetshem.

"RESTORANT SALLAKU"
Ju ofron sherbimin e tij per festa te ndryshme familjare si: Dasma ,fejesa,datelindje etj.
Ne lokalin tone do te gjeni : Cilesi ,cmime te arsyeshme dhe shumllojshmeri produktesh sipas kerkeses tuaj!

Me nje kend lojrash per femijet tuaj ju vjen ne sherbim qe te harroni stresin e Tiranes dhe te kaloni nje fundjave ndryshe duke shijuar natyren dhe ajrin e paster .

Hours

Closed. Opens at 8:00 am
Sunday: 8:00 am - 11:00 pm
Monday: 8:00 am - 11:00 pm
Tuesday: 8:00 am - 11:00 pm
Wednesday: 8:00 am - 11:00 pm
Thursday: 8:00 am - 11:00 pm
Friday: 8:00 am - 11:00 pm
Saturday: 8:00 am - 11:00 pm

Location

Rruga nacionale Tirane-Elbasan km 15 Berzhite, Tiranë, Shqipëria
Get directions