Listings in Restorante

Showing 12 of 48 results
Rruga Myrtezim Kellici, Tiranë, Shqipëria
Ushqim i shijshëm tradicional shqiptar. Birra më e ftohtë ne tirane, e përsosur për të shoqeruar picat tuaja.
A është juaj ky Shërbim?
Qendra tregetare TEG, Tiranë, Shqipëria
Zgjedhjeve tuaja për të kaluar kohë cilësore dhe për të shijuar një drekë apo darkë të shijshme mes miqsh, i shtohet edhe restorant Ulliri.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga nacionale Tirane-Elbasane km 13 , Bërzhitë, Tiranë, Shqipëria
Nje restorant unik ne llojin dhe tipologjine e tij. Nje ambjent relaksues me natyren e qete dhe ushtrimin e sportit te gjuetise
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Gjin Bue Shpata 10, Tiranë, Shqipëria
The Bell Sushi Bar . Shije e vertete Aziatike. Produktet orgjinale dhe shija e vecante na bejne te frekuentuar ne cdo stine te vitit.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga ``Arben Minga``, Tiranë, Shqipëria
Restoranti ynë është ndër restorantet më të mirë në Tiranë që shërben ushqime plotësisht bio. Pjesa me e madhe e produkteve tona me bazë mishi vjen direkt nga ferma jonë në Gramsh.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Shefqet Musaraj ( Pran policis bashkiake), Tiranë, Shqipëria
Shume i lehte per tu gjetur dhe veshtire per tu harruar. Peshk i freskët dhe i gatuar shumë mirë. Sallata të shijshme të detit.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Abdi Toptani, 1001, Tiranë, Shqipëria
ndodhur në zemër të Tiranës, Panevino është një destinacion ndërkombëtar i specializuar në kuzhinën e shkëlqyer tradicionale italiane. Me një menu speciale të krijuar nga krye-kuzhinieri ynë italian, tek Panevino gjeni pikërisht shijen më të veçantë
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Tiranë-Elbasan (Mullet) 1 km pas urës së Farkës Tirana, Albania, Tiranë, Shqipëria
Oktapodi eshte nje restorant prodhimesh deti. Oktapodi është një restorant prodhimesh deti. Inaguruar në 1 Qershor të vitit 1994, shumë shpejt u shndërrua në një pikë të njohur takimi.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Pjeter Bogdani, Tiranë, Shqipëria
E vendosur në zonën ikonike të Bllokut, SALT është një restorant i bukur, i perceptuar nga njerëzit që qëndrojnë pas grupit REVO, të cilët janë me përvojë të thellë në shërbimet e mikpritjes, menaxhimit të pronave dhe marketingut.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Frederik Shiroka Tirana, Albania, Tiranë, Shqipëria
Shija e vërtetë e detit. Ju mirëpresim për të provuar shijen e vërtet të pastave. Një shije që do tju lë pa fjalë. ●Kazareci me kallamar,salmon dhe stika ●Linguime me vongole
A është juaj ky Shërbim?
Rr. "Sami Frashëri", Pallati Moskat, Tiranë (116.28 mi) Tirana, Albania 1001, Rr. “Mustafa Matohiti”, Ndërtesa nr 8, Tiranë , Tiranë, Shqipëria
Pastaria është shtëpia e vetme e mirëfilltë e pastave në Tiranë. Unike në llojin e vetë, i dedikohet 100% prodhimit të pastave të freskëta, të shoqëruara nga një shumëllojshmëri salcash speciale me ingrediendët më të përzgjedhur.
A është juaj ky Shërbim?
1 2 3 4