Listings in Restorante italiane

Showing 12 of 13 results
Rr. "Sami Frashëri", Pallati Moskat, Tiranë (116.28 mi) Tirana, Albania 1001, Rr. “Mustafa Matohiti”, Ndërtesa nr 8, Tiranë , Tiranë, Shqipëria
Pastaria është shtëpia e vetme e mirëfilltë e pastave në Tiranë. Unike në llojin e vetë, i dedikohet 100% prodhimit të pastave të freskëta, të shoqëruara nga një shumëllojshmëri salcash speciale me ingrediendët më të përzgjedhur.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Sami Frashëri 44, Tirana, Tiranë, Shqipëria
Gjerat e mira nuk jane gjithmone te shtrenjta! Nje restorant i vecante nga dy masterchef Alfio Rrotani dhe Indrit Cela! Te presim!
A është juaj ky Shërbim?
Qendra tregetare TEG, Tiranë, Shqipëria
Zgjedhjeve tuaja për të kaluar kohë cilësore dhe për të shijuar një drekë apo darkë të shijshme mes miqsh, i shtohet edhe restorant Ulliri.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga “Gjeneral Nikols”, Tiranë, Shqipëria
Hotel Dreri është një perlë e vendosur në Parkun Kombëtarë, në zonën më të bukur të Tiranës, vetëm 1.5 kilometra larg nga qendra e kryeqytetit.
A është juaj ky Shërbim?
Rr. Abdyl Frashëri, kryqëzimi i Librit Universitar, Rr. Papa Gjon Pali II, ish Vila Logoreci (pas Piramidës), Tiranë, Shqipëria
Artigiano hapi dyert në shkurt 2013, në një nga zonat më të njohura në Tiranë, tek Libri Universitar, në hyrje të Bllokut. Shumë shpejt u bë një nga vendet më IN në Tiranë, i vizituar kryesisht nga të rinj dhe nga ata që kërkonin një pastë.
A është juaj ky Shërbim?
Qëndra Tregtare TEG, Qëndra Tregtare QTU, Tiranë, Shqipëria
Behuni pjese e një ekipi me eksperiencë i cili punon si një grup i vetëm plot energji dhe harmoni. Ne punojmë me ekipin tonë për një përsosmëri dhe ndjenje të lartë të mikëpritjes.
A është juaj ky Shërbim?
Rr. Ismail Qemali, p. 13/2 Tiranë, Shqipëri, Rr. Perlat Rexhepi, Pallati “Unicom”, Tiranë, Shqip, Tiranë, Shqipëria
ERA është dhe do të mbetet për shumë kohë lider në fushën e shërbimit të ushqimit. E para në stilin unik të restoranteve, e vetmja në cilësinë e lartë të shërbimit catering dhe e pakonkurueshme në shërbimin delivery.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Abdi Toptani, 1001, Tiranë, Shqipëria
ndodhur në zemër të Tiranës, Panevino është një destinacion ndërkombëtar i specializuar në kuzhinën e shkëlqyer tradicionale italiane. Me një menu speciale të krijuar nga krye-kuzhinieri ynë italian, tek Panevino gjeni pikërisht shijen më të veçantë
A është juaj ky Shërbim?
dobresh , tirane, Tiranë, Shqipëria
Vila Leonard ndodhet në Dobresh, fshat i vogël i Tiranës dhe është ndërtuar mbi shkëmbin e një kodre piktoreske vetëm 13 km larg qytetit të Tiranës.
A është juaj ky Shërbim?
1 2