Listings in Restorante japonese

Showing 7 of 7 results
Rruga Ibrahim Rugova, Tiranë, Shqipëria
Yamato është restoranti i parë në Shqipëri i specializuar në ushqimin japonez me ushqime te gatuara nga shef Roni- i vetmi Shef autokton i kuzhines Japoneze ne Tirane!
A është juaj ky Shërbim?
RR. NIKOLLA TUPE, NR 3, RRUGICA PERBALLE LSI, Tiranë, Shqipëria
Nama Sushi & Noodles sjell ne shtepite tuaja shijen e veçante te kuzhines japoneze. Cmimet me te mira me freskine e tradites japoneze.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Sami Frashëri, Tiranë, Shqipëria
Mes jush, tradita Japoneze përcillet përmes ushqimit, ambientit dhe muzikes. Një hapësirë paqeje dhe relaksi për ata që njohin dhe shijojnë.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Pjeter Bogdani, Tiranë, Shqipëria
E vendosur në zonën ikonike të Bllokut, SALT është një restorant i bukur, i perceptuar nga njerëzit që qëndrojnë pas grupit REVO, të cilët janë me përvojë të thellë në shërbimet e mikpritjes, menaxhimit të pronave dhe marketingut.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Gjin Bue Shpata 10, Tiranë, Shqipëria
The Bell Sushi Bar . Shije e vertete Aziatike. Produktet orgjinale dhe shija e vecante na bejne te frekuentuar ne cdo stine te vitit.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Brigada VIII, Tiranë, Shqipëria
Sushi tashmë dhe në Tiranë. Ambjent mikpritës & intim, ku arti i pregatitjes së “Sushi” ekzekutohet me pasion. Një vend unik, ku krijimtaria takon traditën. Këtu, si në zakonet më të lashta Japoneze, Chef-at krijojnë kryevepra të vogla.
A është juaj ky Shërbim?