Listings in RESTORANTE & JETA E NATËS

Showing 12 of 55 results
Rruga Shefqet Musaraj ( Pran policis bashkiake), Tiranë, Shqipëria
Shume i lehte per tu gjetur dhe veshtire per tu harruar. Peshk i freskët dhe i gatuar shumë mirë. Sallata të shijshme të detit.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Sotir Caci, Tirana, Albania, Tiranë, Shqipëria
Ky restorant e ka fillesën e tij në vitin1992, kur dhe nisi punën në një godinë të vogël(një investim i madh për atë kohë) dhe me një staf të përbërë nga dy persona, motër dhe vëlla, sot 50 punëtorë.
A është juaj ky Shërbim?
Autostrada e re Tiranë - Elbasan, km 6 Tiranë, Tiranë, Shqipëria
I rrethuar nga gjelberimi i zones dhe me nje ambient unik vetem PalmaNova Resort ofron nje game te gjere sherbimesh per klientet e saj te cilet mund te shijojne gatimet tradicionale dhe mesdhetare ne Restorantin e Resortit.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga nacionale Tirane-Elbasane km 13 , Bërzhitë, Tiranë, Shqipëria
Nje restorant unik ne llojin dhe tipologjine e tij. Nje ambjent relaksues me natyren e qete dhe ushtrimin e sportit te gjuetise
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Gjeneral Nikols Tirana, Albania, Tiranë, Shqipëria
Sheqer Pikant është ëndërr e bërë realitet e dy miqve, profesionistë në fushën e restoracionit. Restoranti i hapi dyert më 2.2.2016, në një ambient ekzistues në kodrat e parkut të liqenit, pasi kaloi një periudhë intensive restaurimi rrënjësor.
A është juaj ky Shërbim?
Rr. Abdyl Frashëri, kryqëzimi i Librit Universitar, Rr. Papa Gjon Pali II, ish Vila Logoreci (pas Piramidës), Tiranë, Shqipëria
Artigiano hapi dyert në shkurt 2013, në një nga zonat më të njohura në Tiranë, tek Libri Universitar, në hyrje të Bllokut. Shumë shpejt u bë një nga vendet më IN në Tiranë, i vizituar kryesisht nga të rinj dhe nga ata që kërkonin një pastë.
A është juaj ky Shërbim?
Rr. Ismail Qemali, p. 13/2 Tiranë, Shqipëri, Rr. Perlat Rexhepi, Pallati “Unicom”, Tiranë, Shqip, Tiranë, Shqipëria
ERA është dhe do të mbetet për shumë kohë lider në fushën e shërbimit të ushqimit. E para në stilin unik të restoranteve, e vetmja në cilësinë e lartë të shërbimit catering dhe e pakonkurueshme në shërbimin delivery.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Sami Frashëri 44, Tirana, Tiranë, Shqipëria
Gjerat e mira nuk jane gjithmone te shtrenjta! Nje restorant i vecante nga dy masterchef Alfio Rrotani dhe Indrit Cela! Te presim!
A është juaj ky Shërbim?
Rr. Kavajes Tirana, Albania, Tiranë, Shqipëria
Jemi restoranti i parë Turk në Tiranë që prej 1999. Ju mirëpresim të provoni shijen e mrekullueshme nga kuzhinier Turk.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Tiranë-Elbasan (Mullet) 1 km pas urës së Farkës Tirana, Albania, Tiranë, Shqipëria
Oktapodi eshte nje restorant prodhimesh deti. Oktapodi është një restorant prodhimesh deti. Inaguruar në 1 Qershor të vitit 1994, shumë shpejt u shndërrua në një pikë të njohur takimi.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Gjin Bue Shpata 10, Tiranë, Shqipëria
The Bell Sushi Bar . Shije e vertete Aziatike. Produktet orgjinale dhe shija e vecante na bejne te frekuentuar ne cdo stine te vitit.
A është juaj ky Shërbim?
1 2 3 4 5