Listings in Restorante mishi

Showing 12 of 22 results
Qendra tregetare TEG, Tiranë, Shqipëria
Zgjedhjeve tuaja për të kaluar kohë cilësore dhe për të shijuar një drekë apo darkë të shijshme mes miqsh, i shtohet edhe restorant Ulliri.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Dervish Shaba, Tiranë 1045, Albania, Rruga e Elbasanit , km 5 , prane TEG, Tiranë, Shqipëria
Restorant tradicional Shqipetare qe nga viti 1997. Muzike LIVE cdo te premte , te shtune dhe te diele . Sallë dasmash , taracë dhe verandë
A është juaj ky Shërbim?
Rruga e Kavajës, 1001, Tiranë, Shqipëria
E ideuar per tu bere destinacion,e kuruar me detaje,e ngrohte,shumengjyreshe,panoramike,gjelberim,ashensor ushqimi,furre me dru,vendndodhje ideale.
A është juaj ky Shërbim?
Rr. Ismail Qemali, p. 13/2 Tiranë, Shqipëri, Rr. Perlat Rexhepi, Pallati “Unicom”, Tiranë, Shqip, Tiranë, Shqipëria
ERA është dhe do të mbetet për shumë kohë lider në fushën e shërbimit të ushqimit. E para në stilin unik të restoranteve, e vetmja në cilësinë e lartë të shërbimit catering dhe e pakonkurueshme në shërbimin delivery.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Myrtezim Kellici, Tiranë, Shqipëria
Ushqim i shijshëm tradicional shqiptar. Birra më e ftohtë ne tirane, e përsosur për të shoqeruar picat tuaja.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Asdreni, Tiranë, Shqipëria
NONA komplot me gjona është një koncept vetë-shërbimi në kategorinë ushqimore që ndodhet gjithashtu në qendrat më të mëdha tregtare në Shqipëri, Tirana East Gate dhe Toptani.
A është juaj ky Shërbim?
Daias, Petrele,Tirane, Tiranë, Shqipëria
Nano Resort and Bio Food shtrihet ne 50,000 metra katror gjelberim e fusha te mbjella me produkte ne sherbim te restorantit. Ka 12 dhoma hoteli, 2 dhoma private per evente intime, lodra per femije, kafshe te ndryshme, nje liqen me mjelma, 4 sera .
A është juaj ky Shërbim?
Autostrada e re Tiranë - Elbasan, km 6 Tiranë, Tiranë, Shqipëria
I rrethuar nga gjelberimi i zones dhe me nje ambient unik vetem PalmaNova Resort ofron nje game te gjere sherbimesh per klientet e saj te cilet mund te shijojne gatimet tradicionale dhe mesdhetare ne Restorantin e Resortit.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga nacionale Tirane-Elbasane km 13 , Bërzhitë, Tiranë, Shqipëria
Nje restorant unik ne llojin dhe tipologjine e tij. Nje ambjent relaksues me natyren e qete dhe ushtrimin e sportit te gjuetise
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Abdi Toptani, 1001, Tiranë, Shqipëria
ndodhur në zemër të Tiranës, Panevino është një destinacion ndërkombëtar i specializuar në kuzhinën e shkëlqyer tradicionale italiane. Me një menu speciale të krijuar nga krye-kuzhinieri ynë italian, tek Panevino gjeni pikërisht shijen më të veçantë
A është juaj ky Shërbim?
Rruges per tek Gjiri Lalzit. 4 km nga Maminasi, Rade, Durrës, Shqipëria
KENI PARE NDONJEHERE NJE VEND SI KY? Keshtu mund te pyesim kedo qe nuk ka qene ende tek AgriTourism Huqi, ne kete parajse te vogel, ku nuk mungon asgje per tu ndier i lumtur prane natyres.
A është juaj ky Shërbim?
1 2