Listings in Restorante peshku

Showing 12 of 22 results
Rruga Pjeter Bogdani, Tiranë, Shqipëria
E vendosur në zonën ikonike të Bllokut, SALT është një restorant i bukur, i perceptuar nga njerëzit që qëndrojnë pas grupit REVO, të cilët janë me përvojë të thellë në shërbimet e mikpritjes, menaxhimit të pronave dhe marketingut.
A është juaj ky Shërbim?
Bulevardi Gjergj Fishta , Ruga Reshit Collaku, Tiranë, Shqipëria
Prej vitit 2005, eshte nje ambient ne te cilin do te ndjeheni gjithmone ngrohte, si mes miqsh apo si ne shtepine tuaj. Por nuk eshte vetem kjo e vetmja vlere e ketij restoranti.
A është juaj ky Shërbim?
RR. NIKOLLA TUPE, NR 3, RRUGICA PERBALLE LSI, Tiranë, Shqipëria
Nama Sushi & Noodles sjell ne shtepite tuaja shijen e veçante te kuzhines japoneze. Cmimet me te mira me freskine e tradites japoneze.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Frederik Shiroka Tirana, Albania, Tiranë, Shqipëria
Shija e vërtetë e detit. Ju mirëpresim për të provuar shijen e vërtet të pastave. Një shije që do tju lë pa fjalë. ●Kazareci me kallamar,salmon dhe stika ●Linguime me vongole
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Dervish Shaba, Tiranë 1045, Albania, Rruga e Elbasanit , km 5 , prane TEG, Tiranë, Shqipëria
Restorant tradicional Shqipetare qe nga viti 1997. Muzike LIVE cdo te premte , te shtune dhe te diele . Sallë dasmash , taracë dhe verandë
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Tiranë-Elbasan (Mullet) 1 km pas urës së Farkës Tirana, Albania, Tiranë, Shqipëria
Oktapodi eshte nje restorant prodhimesh deti. Oktapodi është një restorant prodhimesh deti. Inaguruar në 1 Qershor të vitit 1994, shumë shpejt u shndërrua në një pikë të njohur takimi.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Ibrahim Rugova, Tiranë, Shqipëria
Yamato është restoranti i parë në Shqipëri i specializuar në ushqimin japonez me ushqime te gatuara nga shef Roni- i vetmi Shef autokton i kuzhines Japoneze ne Tirane!
A është juaj ky Shërbim?
Bulevardi Zhan D'Ark Përballë Maternitetit të ri Tiranë, 1000, Tiranë, Shqipëria
“Arditi the Fisherman” Restoranti me cilesor I peshkut ne Tirane, ku peshkun e zgjedh vete TI.
A është juaj ky Shërbim?
Qëndra Tregtare TEG, Qëndra Tregtare QTU, Tiranë, Shqipëria
Behuni pjese e një ekipi me eksperiencë i cili punon si një grup i vetëm plot energji dhe harmoni. Ne punojmë me ekipin tonë për një përsosmëri dhe ndjenje të lartë të mikëpritjes.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Sami Frashëri, Tiranë, Shqipëria
Mes jush, tradita Japoneze përcillet përmes ushqimit, ambientit dhe muzikes. Një hapësirë paqeje dhe relaksi për ata që njohin dhe shijojnë.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga e Rexhekrit , Surrel , Tirane, Tiranë, Shqipëria
Chateau Rexhekri Resort eshte modeli me I mire I një nderthurje arkitekturë antike dhe luksi, rrethuar nga ambjentet mahnitese te gjeberta ne mes te natyres, me pamje nga pishinat qe shoqerojne perendimin e diellit.
A është juaj ky Shërbim?
1 2