Listings in Restorante tradicionale

Showing 12 of 23 results
Qendra tregetare TEG, Tiranë, Shqipëria
Zgjedhjeve tuaja për të kaluar kohë cilësore dhe për të shijuar një drekë apo darkë të shijshme mes miqsh, i shtohet edhe restorant Ulliri.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Dervish Shaba, Tiranë 1045, Albania, Rruga e Elbasanit , km 5 , prane TEG, Tiranë, Shqipëria
Restorant tradicional Shqipetare qe nga viti 1997. Muzike LIVE cdo te premte , te shtune dhe te diele . Sallë dasmash , taracë dhe verandë
A është juaj ky Shërbim?
Rruga nacionale Tirane-Elbasan , Berzhit Tirane Km.15, Tiranë, Shqipëria
Restorant Reka Ju ofron mundesine me te mire per te kaluar nje dite clodhese dhe argetuese mes ajrit te paster, kuzhines tradicionale e asaj kontemporane.
A është juaj ky Shërbim?
Rr. Elbasanit Nd.54 H.1 Njesia Bashkiake Nr.2, 1019 Tirana, Albania, Tiranë, Shqipëria
Restorant Sofra e Ariut është një ndër restorantet më prestigjoze në qytetin e Tiranës në Shqipëri. Gatimet tradicionale shqiptare, veshjet karakteristike popullore të kamarierëve, kornizat me veshje nga krahina të ndryshme të shqipërisë i japin një
A është juaj ky Shërbim?
Rruga nacionale Tirane-Elbasan km 15 Berzhite, Tiranë, Shqipëria
Restorant Sallaku hapur qe nga viti 1994. Nje nga restorantet e pare ne Tirane ju ofron qe te kaloni nje dite ndryshe nga ditet e tjera. Me nje menu tradicionale do t'ju terheq qe te beheni kliente te perjetshem.
A është juaj ky Shërbim?
Rr. Ismail Qemali, p. 13/2 Tiranë, Shqipëri, Rr. Perlat Rexhepi, Pallati “Unicom”, Tiranë, Shqip, Tiranë, Shqipëria
ERA është dhe do të mbetet për shumë kohë lider në fushën e shërbimit të ushqimit. E para në stilin unik të restoranteve, e vetmja në cilësinë e lartë të shërbimit catering dhe e pakonkurueshme në shërbimin delivery.
A është juaj ky Shërbim?
Preze,Albania, Tiranë, Shqipëria
Kantina ENOL, ne afersi te Kalase se Prezes, ju fton te kaloni disa momente te kendeshme, duke shijuar ushqimin e mrekullueshem ne ambientet e bukura.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga. Elbasanit (tek pallati i Brigadave) Tirana, Albania, Tiranë, Shqipëria
Në Restorantin tonë ju do të zbuloni vlerat e verteta të një gatimi të pasur. Pjatat tona janë të gatuara me ingredient bio të fresketa dhe ndryshojnë rregullisht duke u përshtatur me stinën.
A është juaj ky Shërbim?
Daias, Petrele,Tirane, Tiranë, Shqipëria
Nano Resort and Bio Food shtrihet ne 50,000 metra katror gjelberim e fusha te mbjella me produkte ne sherbim te restorantit. Ka 12 dhoma hoteli, 2 dhoma private per evente intime, lodra per femije, kafshe te ndryshme, nje liqen me mjelma, 4 sera .
A është juaj ky Shërbim?
Lundër-Tiranë, Tiranë, Shqipëria
Restoranti është në një harmoni të përsosur, ku mund të gjeni dhe ushqim të mirë dhe rekreativ. Ambiente panoramike me një ngjyrë të plotë, ku mbizotëron ndjeshmëria e gjelbër. Mjedisi mund t’ju ​​bëjë të ndiheni të freskët në sezonin e verës.
A është juaj ky Shërbim?
dobresh , tirane, Tiranë, Shqipëria
Vila Leonard ndodhet në Dobresh, fshat i vogël i Tiranës dhe është ndërtuar mbi shkëmbin e një kodre piktoreske vetëm 13 km larg qytetit të Tiranës.
A është juaj ky Shërbim?
1 2