Listings in Shërbime hotelerie

Showing 12 of 60 results
Rr. Don Bosco,Tiranë, Tiranë, Shqipëria
Bujtina e Gjelit është ndërtuar në vitin 1994, e është investuar nga një familje me njohje të forta të artit, traditës, kulturës dhe vlerave shqiptare.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Tiranë, Shqipëria
069 202 5122 (Mob)
Padam Boutique Hotel dhe Restorant, i pozicionuar ne nje vile klasike ne zemer te Tiranes, eshte nje pike referimi unike per Kryeqytetin Shqiptar.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë 1023, Tiranë, Shqipëria
tel Mondial në Tiranë është një hotel biznesi, i cili ofron 5 salla të përshtatshme, në të cilat mund të organizoni të gjitha eventet, që nga takimet e punës, drekat ose darkat e deri te konferencat e korporatave.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Vaso Pasha, 5 Kryqezimi mes rruges Pjeter Bogdani dhe Vaso Pasha, Peza e Vogël 1000, Tiranë, Shqipëria
067 202 0444 (Mob)
Hotel De Charme ofron dhoma me prodhues kafe / çaj, një dhomë zhveshjeje, dollap, DVD player dhe dritare të papërshkueshëm nga zëri në afërsi të Sheshit Skenderberg.
A është juaj ky Shërbim?
AL, Rruga Reshit Petrela, Tiranë 1001, Tiranë, Shqipëria
069 927 5667 (Mob)
Grazie alla sua eccellente posizione nel centro di Tirana, AS Tirana Hotel é la scelta perfetta per i tuoi viaggi d’affari e di piacere in Albania.
A është juaj ky Shërbim?
Rr ”Ibrahim Rugova”, Nr.56/H2, 1019, Tirane, Albania
I krijuar për të arritur ekselencën Xheko Imperial, boutique hotel luksoz është i pozicionuar në një vend perfekt pranë qendrës së qytetit, pas Presidencës Shqiptare dhe afër Parkut Kombëtar të Tiranës.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga e Durrësit, perball gjimnazit "Qemal Stafa, Tiranë, Tiranë, Shqipëria
067 607 0100 (Mob)
Eler Hotel ju mirepret ne zemer te qytetit te Tirane. I gjendur ne rrugen e Durresit, hoteli ka nje pozicion shume te mire duke qene fare prane Ring Shopping Center, vetem disa qindra metra larg Sheshit Skenderbej, disa minuta larg zones se ish-Bllok
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Isa Boletini, Tiranë, Albania, Tiranë, Shqipëria
Hotel Boutique Vila Verde u themelua në Shkurt të vitit 2014.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga e Kavajes (Gkam building), Tirana 1001, Tiranë, Shqipëria
Kjo qender biznesi eshte e njohur per sherbimet e larmishme qe ofron si: Hotel “Rosa Blu” nga kati 6 deri ne katin 10 eshte pjese e GKAM qe nga viti 2009.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Jul Variboba, Tirana 1010, Tiranë, Shqipëria
“La Suite” Boutique Hotel ndodhet në një rrugicë të qetë në qendër të Tiranës pranë qendrës tregtare ETC ne rrugën “Jul Variboba”
A është juaj ky Shërbim?
Rr. Gjin Bue Shpata prane shkolles Emin Duraku Tirana AL, 1010, Shqipëria
Vila Tako Hotel është një hotel butik i vendosur në zonën e Bllok, Tirane. Ky hotel është hapur në Prill 2017 dhe ofron kushtet më të mira për një qëndrim të këndshëm në ambientet e tij.
A është juaj ky Shërbim?
AL Rruga Sulejman Pitarka 8 Tiranë AL, 1001, Tiranë, Shqipëria
069 365 6525 (Mob)
Ne e duam shumë ushqimin. Kjo është arsyeja pse ne duam ta ndajmë atë me mysafirët tanë.
A është juaj ky Shërbim?
1 2 3 4 5