Listings in Spa

Showing 12 of 57 results
Rruga Ded Gjo Luli 1001, Tiranë, Tiranë, Shqipëria
069 967 6090 (Mob)
Duke ofruar WiFi falas, Prime Hotel ofron strehim në Tiranë, 262 metra larg Sheshit Skënderbej. Pika interesante të interesit aty pranë përfshijnë Galerinë Kombëtare të Arteve dhe Teatrin Kombëtar të Operas dhe Baletit.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga e Elbasanit, Tiranë, Albania, Tiranë, Shqipëria
Hotel and Restaurant Baron is a family business which constantly tries to meet the desires and demands of its customers.
A është juaj ky Shërbim?
Hotel de Paris Tirana Rruga Brigada e VIII. Nr. 7 Tirana, Albania, Tiranë, Shqipëria
Dizenjuar si një oaz në mes të zonës më të famshme të Tiranës - e njohur si Blloku. Artsy dhe modern por me dru dhe fshatar, kjo është një shpëtim fantastik nga jeta e qytetit të shpejtë.
A është juaj ky Shërbim?
AL, Rruga Brigada VIII, 1019, Tiranë, Shqipëria
Jemi krenarë të themi që që nga hapja jonë në '98 ne u kemi shërbyer vizitorëve tanë në mënyrën më të mirë të mundshme.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Petro Nini Luarasi, Tiranë, Tiranë, Shqipëria
“Pik Loti” është një hotel i bërë nga puna dhe bashkëpunimi i madh i familjes sonë, i gatshëm për të përmbushur dëshirat dhe kërkesat e konsumatorit.
A është juaj ky Shërbim?
Kryqëzimi. Rr. George W. Bush Road dhe Blvd. Zhan d'Ark 1001 Tiranë Shqipëri, Tiranë, Shqipëria
E vendosur në Tiranë, 600 metra larg Sheshit Skënderbej, Hoteli MonarC është një hotel i vogël butik i vendosur në kryqëzimin “Rruga George W. Bush dhe Blvd. Zhan D'Ark. "
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Urani Pano Tiranë Qarku i Tiranës 1016 Albania, Tiranë, Shqipëria
One of most bookmarked in Tirana! Located right in the centre of Tirana, just 350 feet from Skanderbeg Square, the Hotel Nobel Tirana offers air-conditioned rooms with free Wi-Fi.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga e Kavajes (Gkam building), Tirana 1001, Tiranë, Shqipëria
Kjo qender biznesi eshte e njohur per sherbimet e larmishme qe ofron si: Hotel “Rosa Blu” nga kati 6 deri ne katin 10 eshte pjese e GKAM qe nga viti 2009.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Fortuzi 47, Tiranë, Shqipëri, Tiranë, Shqipëria
E vendosur në 10 minuta në këmbë nga Galeria Kombëtare e Artit, Hoteli me 4 yje Senatori ofron dhoma komode.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Mine Peza, Tiranë, Tiranë, Shqipëria
Hotel Kruja u ndertua ne vitin 1920 nga Ismail Kruja. Gjate regjimit komunist hoteli u mbyll dhe ndertesa u perdor nga shteti i asaj kohe.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga e Elbasanit, Tirana, Tiranë, Shqipëria
Duke ofruar shkëmbim të monedhës, një zonë të caktuar për pirjen e duhanit dhe një kuti depozitë sigurie, Sokrat është një vend me 4 yje i vendosur afër Sky Tower. Akomodimi u hap në vitin 2012.
A është juaj ky Shërbim?
1 2 3 4 5