Listings in TURIZËM & HOTELERI

Showing 12 of 68 results
Rruga e Durrësit, perball gjimnazit "Qemal Stafa, Tiranë, Tiranë, Shqipëria
067 607 0100 (Mob)
Eler Hotel ju mirepret ne zemer te qytetit te Tirane. I gjendur ne rrugen e Durresit, hoteli ka nje pozicion shume te mire duke qene fare prane Ring Shopping Center, vetem disa qindra metra larg Sheshit Skenderbej, disa minuta larg zones se ish-Bllok
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Tiranë, Shqipëria
069 202 5122 (Mob)
Padam Boutique Hotel dhe Restorant, i pozicionuar ne nje vile klasike ne zemer te Tiranes, eshte nje pike referimi unike per Kryeqytetin Shqiptar.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga e Elbasanit, Tirana, Tiranë, Shqipëria
Duke ofruar shkëmbim të monedhës, një zonë të caktuar për pirjen e duhanit dhe një kuti depozitë sigurie, Sokrat është një vend me 4 yje i vendosur afër Sky Tower. Akomodimi u hap në vitin 2012.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Ded Gjo Luli 1001, Tiranë, Tiranë, Shqipëria
069 967 6090 (Mob)
Duke ofruar WiFi falas, Prime Hotel ofron strehim në Tiranë, 262 metra larg Sheshit Skënderbej. Pika interesante të interesit aty pranë përfshijnë Galerinë Kombëtare të Arteve dhe Teatrin Kombëtar të Operas dhe Baletit.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Australia, Kamëz, Kamëz, Shqipëria
Hoteli Darda i lirë me 3 yje ofron një akses të shpejtë në Universitetin Bujqësor të Tiranës afër. Përmban 15 dhoma të qeta që krijojnë një ekuilibër të përsosur midis rehatisë dhe stilit.
A është juaj ky Shërbim?
Sheshi Italia, Tirana, ALBANIA, Tiranë, Shqipëria
MAK ALBANIA HOTEL– the five stars hotel offering state of the art meeting facilities and service in the city. Conveniently located in the downtown area and in close proximity to the Palace of Congresses, The Presidential Palace and the National Park
A është juaj ky Shërbim?
Rr. Gjin Bue Shpata prane shkolles Emin Duraku Tirana AL, 1010, Shqipëria
Vila Tako Hotel është një hotel butik i vendosur në zonën e Bllok, Tirane. Ky hotel është hapur në Prill 2017 dhe ofron kushtet më të mira për një qëndrim të këndshëm në ambientet e tij.
A është juaj ky Shërbim?
34, Tirana, Tiranë, Shqipëria
068 203 8788 (Mob)
Lugano Hotel është një strehim me 3 yje i cili përfshin 8 dhoma me ajër të kondicionuar pak jashtë Shtëpisë së Gjetheve.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga “Gjeneral Nikols”, Tiranë, Shqipëria
Hotel Dreri është një perlë e vendosur në Parkun Kombëtarë, në zonën më të bukur të Tiranës, vetëm 1.5 kilometra larg nga qendra e kryeqytetit.
A është juaj ky Shërbim?
Rruga Urani Pano Ndertesa 3 Hyrja 1, Tiranë, Shqipëria
Shijoni elegancën dhe stilin bashkëkohor në Hotel Opera i vendosur në zemër të Tiranës! Hoteli ynë unik dhe klasik ju ofron një mikëpritje të ngrohtë, shërbim cilësor 24 orë ne recepsion , mundësinë për të shijuar mëngjeset me ushqime të freskëta në
A është juaj ky Shërbim?
Hotel de Paris Tirana Rruga Brigada e VIII. Nr. 7 Tirana, Albania, Tiranë, Shqipëria
Dizenjuar si një oaz në mes të zonës më të famshme të Tiranës - e njohur si Blloku. Artsy dhe modern por me dru dhe fshatar, kjo është një shpëtim fantastik nga jeta e qytetit të shpejtë.
A është juaj ky Shërbim?
1 2 3 4 5