Classifieds in Nissan, Apartamente and Makina

Showing 4 of 4 results
in Nissan
in Nissan
Tirane, Shqiperia
Shes ose bej ndrrim nissan micra c+c makina eshte ne gjendje te shkelqyer te gjitha sherbimet e bera kilometra origjinale 100% makina shitet per arsye mos perdorimi.Viber dhe whatsapp +38349940180
€ 3,200.30
Tirane, Shqiperia
Shitet Golf 6, viti 2011, kambio automatike+ndërrim marshi në timon.
€ 8,500.00
Tirane, Shqiperia
Vijojne shitjet te Materniteti i Ri. Pallati eshte i pozicionuar shume prane unazes, por i shmanget zhurmave dhe pluhurave te qarkullimit,
Tirane, Tirane, Shqiperia
Makina eshte ne gjendje shume te mire per arsye se nuk eshte perdorur pothuajse fare ne Shqiperi sepse ka qene makine e dyte (mbajtur ne garazh) e nje familjeje te huaj (jo shqiptare).
€ 2,500.00