Classifieds in Nissan and Apartament 2+1

Showing 2 of 2 results
in Nissan
in Nissan
Tiranë, Shqipëria
Shes ose bej ndrrim nissan micra c+c makina eshte ne gjendje te shkelqyer te gjitha sherbimet e bera kilometra origjinale 100% makina shitet per arsye mos perdorimi.Viber dhe whatsapp +38349940180
€ 3,200.30
Tiranë, Shqipëria
Vijojne shitjet te Materniteti i Ri. Pallati eshte i pozicionuar shume prane unazes, por i shmanget zhurmave dhe pluhurave te qarkullimit,