Nissan Micra Manual Benzin 2007

in Nissan

€ 3,200.30

Tiranë, Shqipëria
Nissan Micra Manual Benzin 2007
in Nissan

Nissan Micra Manual Benzin 2007

in Nissan

€ 3,200.30

Tiranë, Shqipëria

About

Shes ose bej ndrrim nissan micra c+c makina eshte ne gjendje te shkelqyer te gjitha sherbimet e bera kilometra origjinale 100% makina shitet per arsye mos perdorimi.Viber dhe whatsapp +38349940180

Location

Tiranë, Shqipëria
Get directions