Shitet Makine Golf 6, viti 2011, automat, 2.0 TDI, 8500 Euro

€ 8,500.00

Tiranë, Shqipëria
Shitet Makine Golf 6, viti 2011, automat, 2.0 TDI, 8500 Euro

Shitet Makine Golf 6, viti 2011, automat, 2.0 TDI, 8500 Euro

€ 8,500.00

Tiranë, Shqipëria

About

Shitet Golf 6, viti 2011, kambio automatike+ndërrim marshi në timon.


2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë gri metalizato-shumë i bukur, kompjuter bordi, klima, kasetofon origjinal W me ekran të vogël, limitator shpejtësie, 10 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 119.000 km origjinale, sensorë parkimi prapa, sensor drite dhe shiu, stopat prapa Led, tapiceri kamoshi, disqe origjinale çerkin lega 17" me goma të reja Pirelli 100% (për 4 stinët), në gjendje shumë të mire motorrike-xhenerike, ekonomike, dy çelësa, me doganë, i sapoardhur. Cmimi : 8500 Euro i padiskutueshëm. Cel. 0673894604.

Location

Tiranë, Shqipëria
Get directions