Shitet Makine Mercedes-Benz C 250 TD Viti 1998, 2.500 Euro Tirane

€ 2,500.00

Tirane, Tiranë, Shqipëria
Shitet Makine Mercedes-Benz C 250 TD Viti 1998, 2.500 Euro Tirane

Shitet Makine Mercedes-Benz C 250 TD Viti 1998, 2.500 Euro Tirane

€ 2,500.00

Tirane, Tiranë, Shqipëria

About

Makina eshte ne gjendje shume te mire per arsye se nuk eshte perdorur pothuajse fare ne Shqiperi
sepse ka qene makine e dyte (mbajtur ne garazh) e nje familjeje te huaj (jo shqiptare).


Kontrolli teknik eshte kaluar gjithmone pa problem dhe i fundit eshte bere ne Tetor 2019.
Jam i gatshem per kontroll te makines nga ana teknike dhe te kilometrave gjithashtu kudo.

Cmimi eshte i diskutueshem.
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: blu e errët
Kamjo......: manual
Ftohja......: Kondicioner
Fuqia KW..: 110
KM..........: 90000

Location

Tirane, Tiranë, Shqipëria
Get directions