Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 102 m² 930 €/m² (Materniteti i Ri)

Tiranë, Shqipëria
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 102 m² 930 €/m² (Materniteti i Ri)

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 102 m² 930 €/m² (Materniteti i Ri)

Tiranë, Shqipëria

About

Vijojne shitjet te Materniteti i Ri. Pallati eshte i pozicionuar shume prane unazes, por i shmanget zhurmave dhe pluhurave te qarkullimit,


duke mos qene direkt ne buze te rruges. Apartamentet jane me shperndarje planimetrie shume te mire,
te pozicionuar ose ne lindje ose ne perendim, duke ruajtur kontaktin maximal me diellin.

Siperfaqet vijojne si me poshte:
1+1 me siperfaqe 81.3 m2
2+1 me siperfaqe 102.3 m2, 108.1 m2 dhe 109.3 m2.
Pallati eshte me fasade te ventiluar dhe sistem kapote, duke ofruar termoizolim maximal.

Kemi ende mundesine e shitjeve me keste deri ne dorezimin e celsave.
Cmimi eshte 920-980 eur/m2.

Kontakto ne nr 069 72 64 350, 069 99 47 554

Location

Tiranë, Shqipëria
Get directions