Classifieds in Nissan and Volkswagen in Shqiperia

Showing 2 of 2 results
in Nissan
in Nissan
Tirane, Shqiperia
Shes ose bej ndrrim nissan micra c+c makina eshte ne gjendje te shkelqyer te gjitha sherbimet e bera kilometra origjinale 100% makina shitet per arsye mos perdorimi.Viber dhe whatsapp +38349940180
€ 3,200.30
Tirane, Shqiperia
Shitet Golf 6, viti 2011, kambio automatike+ndërrim marshi në timon.
€ 8,500.00